Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Akceptuję
Intercam jest ważnym uczestnikiem niemieckojęzycznego rynku videokonferencji. Wieloletnia współpraca oraz osobiste kontakty z liderami biznesu, dają naszej firmie uprzywilejowaną pozycję. Dostarczamy usługi największym i najbardziej znanym internetowym portalom specjalistycznym. Współpracujemy również z mniejszymi portalami, które chętnie korzystają z naszych rad i doświadczenia.
Z większością z naszych partnerów biznesowych łączą nas bliskie relacje, które owocują kooperacją na indywidualnych, preferencyjnych warunkach. Dzięki temu oferowane przez nas usługi znacznie odbiegają od standardu prezentowanego przez inne firmy o podobnym profilu.
Podczas regularnych spotkań na targach branżowych w Europie nawiązujemy nowe kontakty, oraz śledzimy trendy pojawiające się na rynku. Reagujemy na nie wcześniej niż inni.
Dzięki zażyłości z naszymi kontrahentami z Niemiec oraz innych państw Intercam testuje i wdraża najnowsze wersje programów do prowadzenia konferencji, zanim wchodzą na rynek do powszechnej dystrybucji.
Cechą, za którą jesteśmy cenieni najbardziej jest solidność i uczciwość w biznesie. W Intercam najcenniejszą inwestycją jest ta w zaufanie.