Інтеркам є важливим учасником німецькомовного ринку відеоконференції. Багаторічна співпраця та особисті контакти з лідерами бізнесу надають нашій фірмі привілейовану позицію на ринку. Ми пропонуємо свої послуги найбільшим і найвідомішим інтернет-порталам, які спеціалізуються в даній галузі. Співпрацюємо, так само, з дрібнимі інтернет-порталами, які охоче прислухаються до наших порад і переймають досвід.
З більшістю з наших партнерів по бізнесу нас пов'язують тісні стосунки, які приносять свої плоди у вигляді кооперації на індивідуальних бажаних умовах. Завдяки цьому, послуги, які ми пропонуємо, значно відрізняються від норм, які декларують фірми подібної галузі.
Під час регулярних зустрічей в Європі на ярмарках даній галузі, ми не тільки налагоджуємо нові контакти, але також стежимо за тенденціями, які з'являються на ринку. І реагуємо на них раніше за всіх.
Завдяки близьким стосункам з нашими контрагентами з Німеччини та інших держав, Інтеркам має можливість тестувати і впроваджувати найновші версії програм для проведення відеоконференцій раніше, ніж вони увійдуть на ринок до загального поширення.
Якість, за яку нас цінять, - це надійність і порядність у бізнесі. В Інтеркам цінною інвестицією є інвестиція в довіру.